» Anasayfa / » Teröre lanet, Şehitlere dua!

Teröre lanet, Şehitlere dua!

Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi, geçtiğimiz Cumartesi günü yaşanan terör saldırısını lanetleyerek akşam namazından sonra Fatih Camii’nde Teröre Lanet Şehitlere Dua programında basın açıklaması yapıp, dua etti.

Programda konuşan AGD İstanbul Şube Başkanı Ali Uğur Bulut “Herkes şunu bilmeli ki bu coğrafyada meydana gelen tüm terör olaylarının rejisörü Siyonizm’dir” dedi.

Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi, 10 Aralık Cumartesi günü yaşanan terör saldırısından dolayı Fatih Camii’nde basın açıklaması ve dua programı tertip etti. Yüzlerce vatandaşın katıldığı programda konuşan AGD İstanbul Şube Başkanı Ali Uğur Bulut “Masum insanları, görevi başındaki Emniyet mensubu kardeşlerimizi hedef alan bu saldırıların faillerinin, planlayıcılarının ve destekleyicilerinin kalplerinde zerrece vicdan ve merhametin bulunmadığını düşünüyoruz.  Herkes şunu bilmeli ki bu coğrafyada meydana gelen tüm terör olaylarının rejisörü Siyonizm’dir. Anlamsız, Türk-Kürt, Alevi-Sünni, Sünni-Şii çatışmalarının tamamı Büyük Ortadoğu Projesine hizmet etmektedir. Bu coğrafyadaki terör hadiselerinde ve çatışmalarda akıtılan kanla beslenen vampir Siyonizm’dir” dedi.

Terörü finanse ettiği ayan beyan belli olan emperyalist ülkelerle dost ve müttefiklik ilişkisini sürdürerek terörü bitirmek mümkün olmayacağını dile getiren Ali Uğur Bulut, ”Bizler Anadolu Gençlik Derneği mensupları olarak şiddet ve terörün her türlüsüne karşı olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz. Terör saldırılarında şehit düşen Emniyet mensuplarımıza ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerken, ülkemizin, İslam coğrafyasının ve tüm dünyanın huzur ve barış ortamına kavuşması için tüm gücümüzle, ter dökerek ve dil dökerek gayret edeceğimizin bilinmesini istiyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun” diyerek sözlerine son verdi. Program, Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şube Başkan Yardımcısı Muzaffer Aktük’ün duasıyla son buldu. 

» Son İçerikler

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış